VIDEO Aryna Sabalenka, pobjeda bez emocija u prvom meču nakon smrti ljubavnika

Aryna Sabalenka prolazi kroz teške trenutke nakon smrti dečka sa samo 42 godine, ali se odlučila ne povući s WTA Miami. Štoviše, druga igračica svijeta uspjela je izboriti dvoboj s Paulom Badosa (koja je u uvodnom kolu eliminirala Simonu Halep).

Arina SabalenkaFoto: Tertius Pickard / AP / Profimedia

Sabalenka ne prolazi najbolje razdoblje u životu, ali gubitak dečka nije je udaljio od tenisa.

Aktuelnoj pobjednici Australian Opena Aryni trebao je samo jedan break da dobije prvi set, 6-4.

Stvari nisu išle ništa bolje ni za Badosu (koja je porazila Simonu Halep na svom povratku u tenis nakon godinu i sedam mjeseci), Iberka je dva puta predala svoj servis.

Paula nije mogla predstavljati probleme iz uzvrata, a poraz je došao sam po sebi, rezultat 4-6, 3-6. Meč je trajao jedan sat i 24 minute.