Grešnik protiv O’Connella danas u Miamiju, osmina finala: prijenos i TV vrijeme

Jannik Sinner danas na terenu za osminu finala ATP Mastersa 1000 u Miamiju. Talijan, drugi nositelj, bori se protiv Australca Christophera O’Connella za mjesto u četvrtfinalu turnira na Floridi. 22-godišnjak iz Južnog Tirola, broj 3 na svijetu, tek je nakon uspjeha u 3 seta protiv Nizozemca Tallona Griekspoora.

Prethodni

O’Connell još nije predao set od početka turnira: pobijedio je Čeha Vita Koprivu prije nego što je redom eliminirao Amerikance Francesa Tiafoea i Martina Damma. Australac je dobio jedini izravan dvoboj sa Sinnerom: 2021. pobijedio je u 2 seta u meču koji vrijedi za osminu finala turnira u Atlanti.

Tko je u četvrtfinalu?

Pobjednik Sinner-O’Connella u četvrtfinalu će se susresti s Čehom Tomasom Machacom, 60. na ATP ljestvici, koji je u osmini finala svladao Talijana Mattea Arnaldija rezultatom 6-3, 6-3 u sat vremena. i 19 minuta.

Sinner-O’Connell na TV-u

Meč između Sinnera i O’Connella bit će vidljiv isključivo uživo na Sky Sport Tennisu. Nadalje, također će biti vidljiv u streamingu na Now i na platformi Sky Go. Pretpostavlja se da je vrijeme početka oko 20:30.