VIDEO SuperLiga: Remi bijelih u Cluj Areni

Sveučilište Cluj i UTA Arad remizirali su 0-0 u utakmici drugog kola play-outa rumunjske Superlige.

Ivan Ovidije SabauFoto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Sveučilište Cluj – UTA Arad 0-0

Prva važna faza utakmice dogodila se u 37. minuti, kada je Rus pogodio za Sveučilište Cluj, ali je njegov uspjeh poništen zbog ofsajda.

Prvu veliku priliku za pogodak gosti su prokockali nakon prekida kada je Omondijev centaršut odbio Gertmonas.

U 72. minuti domaćin je tražio udarac s 11 metara nakon što je Nistor ubacio loptu u ruku protivničkog braniča. Sudac je dopustio nastavak igre.

Transilvanija je ostala brojčano inferiorna u prvoj minuti produžetka, nakon što je Masoero dobio crveni karton.