Rukomet (f): CSM Bukurešt na korak do četvrtfinala Lige prvaka – Uvjerljiva pobjeda ljubljanskog Krima

CSM Bukurešt ostvario je važan uspjeh u prvom kolu osmine finala Lige prvakinja za rukometašice, uspjevši slaviti rezultatom 30-24.

Cristina NeaguFoto: Razvan Pasarica / Sportske novosti / Profimedia

Krim Ljubljana – CSM Bukurešt 24-30/ Cristina Neagu, opet na visini

CSM Bukurešt napravio je važan korak prema plasmanu u četvrtfinale Lige prvaka u rukometašicama.

Momčad trenera Adija Vasilea uspjela je odigrati vrlo dobru utakmicu i slaviti na gostovanju ljubljanskom Krimu rezultatom 30-24.

Rumunjska prvakinja je od prve minute krenula snažno u susret i održavala prednost od najmanje četiri pogotka u odnosu na protivnika, a na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 18-12.

U drugom poluvremenu ofenziva “tigrica” ​​nastavila je savršeno funkcionirati, a Bukureštanke su u jednom trenutku vodile i do 8 golova.

Konačni rezultat ostao je 30-24, a CSM Bukurešt je na korak do četvrtfinala natjecanja. Revanš se igra 24. ožujka od 17 sati.

Najbolji strijelac momčadi Cvjetne lige bila je Cristina Neagu s 10 golova.