‘Vrhunski igrač’… Micky van de Ven iznenađen posljednjom igrom igrača Tottenhama za svoju zemlju vrijednom 42 milijuna funti

Micky van de Ven pohvalio je jednog od svojih suigrača iz Tottenham Hotspura nakon njegove posljednje predstave za svoju zemlju.

imaju puno ključnih igrača u akciji tijekom reprezentativne pauze, a nekolicina će dobiti nekoliko minuta ovog vikenda.

Pauza je nedvojbeno došla u pravo vrijeme za neke od Spursovih rubnih igrača koji su se jedva pojavljivali posljednjih tjedana.

Doista, odigrao je 80 minuta za Dansku u subotu, a nastupio je i za Argentinu.

Potonji je igrao 73 minute s lijevog krila kada je La Albiceleste pobijedio El Salvador 3-0, postigavši ​​pritom dobro primljen gol.

Fotografija Ira L. Black/Getty Images

Van de Ven zadivljen Lo Celsovim najnovijim prikazom za Argentinu

Lo Celso je pratio subotnju pobjedu i objavio video svog gola.

Veznjak Spursa odigrao je briljantnu akciju davanja i odlaska na rubu šesnaesterca prije nego što je vanjskom stranom lijeve kopačke smjestio loptu u donji kut.

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

I to je dovelo do pohvala od nekoliko njegovih suigrača iz Tottenhama, pri čemu su i Brennan Johnson ostavili komentare ispod objave.

© 2024 INSTAGRAM IZ META

Cristian Romero zabija za Argentinu

Kao i Lo Celso, Romero se također upisao u strijelce za Argentinu u pobjedi nad El Salvadorom.

25-godišnjak je pogodio dobro izvedenim udarcem glavom iz kuta i nastavio svoj pristojan niz pogodaka ove sezone.

Romero je ove sezone zabio četiri gola u 23 utakmice za Spurse kao središnji branič i sklopio sjajnu suradnju s Van de Venom.

Bilo je briljantno vidjeti oba igrača Spursa kako se upisuju u strijelce, a to bi trebalo samo koristiti Lo Celsu da dobije nekoliko prijeko potrebnih minuta ispod sebe.

Čovjek nije započeo utakmicu za Tottenham od novogodišnje noći nakon .

Doduše, povratak Jamesa Maddisona također je doveo do ograničene minutaže za Argentinca, ali on se na svom povratku u akciju u subotu.