Utakmica CFR Cluj-Universitatea Craiova. Adrian Mutu: Nogomet vam sudi. Mislim da nismo zaslužili poraz!

Adrian Mutu, trener momčadi CFR Cluj, kaže da je njegova momčad odigrala dobro protiv Sveučilišta Craiova, ali igrači nisu bili koncentrirani pred protivničkim golom.

“Nažalost, ovo je nogomet. Mislim da danas nismo zaslužili poraz! Ali kad igraš u play-offu i imaš toliko prilika u prvih 35 minuta ili u prvom poluvremenu i ne stigneš zabiti, nogomet ti sudi i to se dogodilo večeras. U principu, dečkima nemam što zamjeriti osim da moraju biti koncentriraniji pred golom. Igra me zadovoljila, odigrao sam dobru utakmicu, solidnu utakmicu.

Nažalost, Mateijev nedostatak iskustva se vidi. Ali zato smo mi ovdje, da poboljšamo njegovu igru, da mu pomognemo da raste. To je uglavnom povijest ove utakmice. Mislim da sam večeras zaslužio više.

Mislim da smo u prvom poluvremenu, odnosno cijeloj utakmici, općenito, riskirali, a druga faza gola bila je sretna, lopta se od Mateijeve ruke odbila do Mitriţăa, iako nije postignut gol, bila je vjerojatno penal. Nema se što raditi, idemo naprijed. Ponavljam, kao igra i kao odnos nemam što zamjeriti igračima. Ali morali smo biti malo oprezniji. Oba pogotka su se mogla izbjeći.

Mogao bih više. Trčali smo cijelo poluvrijeme za izjednačenje i to je to. Mislim da je u Mogoşu bio čist penal, ali o ovoj epizodi pustit ću stručnjake! Svaki neuspjeh se računa, tri ekipe su u jednom trenutku, drugi dolaze iza leđa, vidjet ćemo što će biti i sutra”rekao je Adrian Mutu nakon poraza u subotnjoj utakmici od Cluja 1-2 od Sveučilišta Craiova, prenosi News.ro.

Tim Sveučilište u Craiovi porazio skupinu u subotu navečer, u gostima, rezultatom 2-1 CFR Cluj, u prvoj fazi doigravanja Superlige. Olteni se pomaknuo na drugo mjesto na ljestvici.

U Cluju su domaćini u prvih pola sata propustili četiri-pet čistih prigoda za gol, ali golove su otvorili Craiova preko Baiarama u 38. minuti, a na početku drugog poluvremena Alexandru Mitriţă povećao je vodstvo gostiju. prednost prekrasnim golom iz kojeg. Domaćine je vratio u igru ​​Matei Ilie golom u 66. minuti, ali je i on ispao crvenim kartonom izravno nakon što je s leđa gazio Jovana Markovića. Igrala se 87. minuta, a Cluj nije imao snage za izjednačenje, a Craiova je slavila 2:1.

Na ljestvici Sveučilište Craiova je u play-offu zauzelo drugo mjesto s 28 bodova, a CFR Cluj je ostao s 27 bodova i nalazi se na 4. mjestu.