Portland Trail Blazersi napreduju, ali gube 110-107 od Chicago Bullsa: rezime ažuriranja uživo

čuvar nije uspio izbaciti pokušaj za tri poena prije posljednjeg zvučnog signala u ponedjeljak navečer i Blazersi su izgubili 110-107 od Chicago Bullsa.

Simonsov posljednji udarac je ionako promašio, ali činjenica da su Blazersi bili u poziciji da potencijalno izjednače nakon što su zaostajali čak 15 u posljednjoj četvrtini bila je impresivna. Finalna igra započela je s preostalih 0,6 sekundi.

Simons je predvodio Blazerse s 30 poena i devet asistencija. Deandre Ayton ubacio je 25 poena uz 15 skokova.

Bullsi su dobili 28 poena od DeMara DeRozana i 23 od Ayo Dosunmua.

Četvrta četvrtina: Blazersi su se vratili nakon pada od 15 i izjednačili na 100-100. Portland je nakratko vodio 105-102 nakon što je Deandre Ayton izveo dva slobodna bacanja.

Treća četvrtina: Bullsi 89, Blazersi 75.

Bullsi su dobili treću četvrtinu s 35-26 i tako imali prednost od 14 poena u četvrtoj četvrtini. Bullsi su pogodili 6 od 11 trica u četvrtini. Ayo Dosunmu postigao je devet, a Torrey Craig šest.

Za Blazerse, koji su šutirali 1 od 7 trica, Scoot Henderson ubacio je sedam poena, a Deandre je dodao osam i došao do 23 u utakmici.

Bullsi su postigli 11 brzih break lopti u četvrtini.

Poluvrijeme: Bullsi 54, Blazersi 49.

Deandre Ayton predvodi Blazerse s 15 poena i 10 skokova. Anfernee Simons ima 14 poena.

Blazersi su 2 od 10 na trici. Scoot Henderson je 2 od 10 za četiri poena.

DeMar DeRozan predvodi Bullse sa 16 koševa uz šut 6-9.

Prva četvrtina: Bullsi 29, Blazersi 27.

Deandre Ayton je u prvoj četvrtini postigao osam poena uz pet skokova. Anfernee Simons dodala je sedam.

Portland je šutirao 54,5% iz igre u usporedbi s 39,3% za Bullse koji su pogodili samo 1 od 7 trica.

Bullsi su dobili četvrtinu zahvaljujući 11 poena druge šanse uz osam napadačkih skokova.

napadač Jerami Grant nije dostupan za utakmicu s Chicago Bullsima u ponedjeljak navečer, ali Matisse Thybulle je dostupan.

Grant će propustiti svoju četvrtu utakmicu zbog istegnuća tetive koljena. Thybulle se borio s bolovima u gležnju.

Provjerite kasnije za ažuriranja igre.

PORTLAND TRAIL BLAZERS U CHICAGO BULLSIMA

Što: Trail Blazersi (19-48) kod Chicago Bullsa (33-35), 17 sati, ponedjeljak.

Gdje: United Center, Chicago

Radio: Rip City Radio (KPOJ 620 AM).

Televizijski kanal: Root Sports PLUS (u Portlandu: Comcast 1253; DirecTV: 688).

Gledajte utakmicu uživo online: Možete (besplatna proba). Ovu igricu također možete dobiti na paketu “CHOICE” (promotivne ponude), ako ste završili probne verzije fuboTV-a ili jednostavno preferirate tu platformu i njihove planove cijena. Ako već imate kabelskog ili satelitskog davatelja usluga koji prenosi Root Sports i želite gledati online, možete .