Nogomet | Teemu Pukki kaznio je vratara za lošu pogrešku – strgnuo je poznati dres s tribina

Teemu Pukki otvorio svoj sezonski račun golova u sjevernoameričkoj nogometnoj ligi MLS. Pukki je zabio dva gola za Minnesota United rano u nedjelju po finskom vremenu, kada je momčad pobijedila 3-2 u gostima kod Orlando Cityja.

Pukki je pogodio za 1-1 vratara Orlanda Pedro Gallensen nakon glupiranja. Gallese je bio brz s loptom, a Pukki se ubacio između i sigurno završio u prazan gol.

Na kraju prvog poluvremena Pukki je topovski doveo Minnesotu u vodstvo Od Robina Lodija ulazni. Finski reprezentativci Pukki i Lod zamijenjeni su u drugom poluvremenu.

Minnesota je ove sezone odigrala tri utakmice MLS-a, dvije je pobijedila i jednom remizirala.

Pukki je postigao deset golova u svojih 14 MLS utakmica prošle sezone.

Nakon utakmice Pukki je u publici primijetio dva gledatelja u dresovima njegovog bivšeg kluba Norwich Cityja. Izmijenio je par riječi s muškarcem i djevojkom i pozirao za grupnu fotografiju.