Martina Keowna jučer je oduševio ‘električni’ 22-godišnjak Tottenhama protiv Lutona

Martin Keown bio je jednostavno zadivljen jednim igračem Tottenham Hotspura u jučerašnjoj povratničkoj pobjedi protiv Luton Towna.

naposljetku je njegova momčad osvojila tri boda na povratku u Premier ligu, popodne u kojem si nisu mogli priuštiti poraz od svoja četiri najbolja suparnika.

Fotografija Chloe Knott – Danehouse/Getty Images

Tottenham je opet bio kriv za spor start, primivši u prvom poluvremenu gol od Lutona koji je stvarno razočarao njihovog menadžera.

Spursi nipošto nisu bili loši cijelo vrijeme, činilo se da kontroliraju igru ​​protiv ekipe Lutona koja je igrala s pravim duhom, ali bila je to priča o iskorištavanju njihovih prilika u drugom poluvremenu.

Ako je trebao biti heroj, to je uvijek bio kapetan, koji je kasno uhvatio gol za 2-1.

Međutim, kada je govorio na BBC-ju, mislio je da Tottenham duguje pobjedu drugom igraču protiv Lutona jučer.

Keown je bio zadivljen učinkom tko je zamijenio na poluvremenu.

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

Martin Keown je mislio da je Brennan Johnson jučer bio ključan za Tottenhamov povratak

Stručnjak je mislio da je Kulusevski previše ulazio unutra, a Johnson je pružio stvarno dojmljivu alternativu.

Objasnio je: “On je igrač s desnom nogom, tako da sve što dolazi od njega uvijek će biti križanje preko šesnaesterca, i gledajte, platili su 47 milijuna funti za njega, prilično puno novca, ali jednostavno osjećam da je on poseban igrač .

“Imao je razočaranje što nije stigao na Euro ovog ljeta sredinom tjedna – to nije utjecalo na njega.

“Ima jako dobar tempo, gledaj ovdje, daj i idi, ali to je ta promjena tempa [Luton] ne mogu se nositi s

Fotografija Roba Newella – CameraSport putem Getty Imagesa

“Ovaj tempo je električan, stvarno je električan, on samo diže ljude, uspio je to opet, [Pedro] Porro bi to trebao staviti.

“I njegovo zatvaranje [Johnson]njegov intenzitet, jako mi se sviđa i njegova radna etika – nabacuje vratar Lutona.

Keown je sažeo: “On igra glavnu ulogu u pogotku, u konačnici pobjedničkom pogotku koji je Lutonu bio težak jer sam mislio da su bili jako dobri, stvarno galantni u svojoj izvedbi, pružili su dobru borbu.

“On je [Johnson] držeći to s desne strane, [Timo] Werner s lijeve strane, upravo dolazi u boks i ima jako dobru prisebnost, poznaje sina [Heung-min] ako je tamo, može ga vidjeti i samo mu to odloži.”

Ravno u početnih 11 Angea Postecogloua protiv West Hama?

Naravno, nakon Keownovih pohvala jučerašnjem nastupu, čini se gotovo sigurnim da bi Johnsona trebalo poslati ravno u XI protiv West Ham Uniteda u utorak.

22-godišnjak očito vrvi talentom i teško je čak tvrditi da je nedosljedan ovih dana.

Postecoglou mora znati da ima neizmjeran talent i da će pokušati dobiti svoje minute i prilike kako treba, balansirajući svoju momčad u nekoliko područja.