Jorginho je objavio četiri riječi na društvenim mrežama odmah nakon današnjeg remija Man Cityja i Liverpoola

Arsenalov veznjak Jorginho oglasio se odmah nakon što je Manchester City danas osvojio bod kod Liverpoola.

i bili su prisiljeni zadovoljiti se bodom nakon uzbudljivih 90 minuta akcije na Anfieldu.

Alexis Mac Allister poništio je početni udarac Johna Stonesa u drugom poluvremenu, ali nakon toga nije uspio iskoristiti svoje prilike.

Fotografija Robbie Jay Barratt – AMA/Getty Images

Remi znači da sada vode u poretku jer su iznad Liverpoola s gol-razlikom i bodom ispred .

A nakon što su Topnici u subotu navečer kasno pobijedili Brentford s 2-1, oglasio se na društvenim mrežama.

Jorginho je objavio četiri riječi odmah nakon remija Cityja protiv Liverpoola

Unatoč činjenici da je Arsenal sinoć osvojio tri boda, Jorginho je na društvenim mrežama proslavio pobjedu odmah nakon što su City i Liverpool danas izgubili bodove.

Napisao je: “VAMOS!! Nastavimo gurati.”

JOŠ PRIČA O ARSENALU

Iako Jorginho nije izravno komentirao današnju utakmicu, mogli biste zamisliti da je njegov post prikladno tempiran.

Nema sumnje da rezultat na Anfieldu ide u korist Arsenalu jer su dva njihova izravna rivala za naslov izgubila bodove.

Fotografija Stuart MacFarlane/Arsenal FC putem Getty Imagesa

Unatoč tome, Arsenal čeka veliko gostovanje kod Manchester Cityja za tri tjedna i nadat će se da će izgraditi svoje tanko vodstvo na vrhu tablice.

Gunners će otputovati na Etihad Stadium 31. ožujka u nesumnjivo najvećoj utakmici sezone do sada.

Momčad Mikela Artete je nedvojbeno najbolja momčad lige u trenutnoj formi. Ali nakon njihovog kolapsa krajem prošle sezone, rado će učiti iz prethodnog iskustva.

Što se tiče Liverpoola, oni ugošćuju Brighton na isti dan sudara na Etihadu i nadaju se da će iskoristiti utakmicu City protiv Arsenala.