Hokej na ledu | Veliki poraz za Nashville kod kuće

Hokej U doigravanju NHL-a, Nashville Predators su pretrpjeli veliki poraz od tri utakmice u svojoj prvoj domaćoj utakmici u seriji. Vancouver Canucks su dvaput kaznili nadmoćnošću i dobili utakmicu 2-1.

Nashville je također pet puta tijekom susreta mogao igrati nadmoćno, ali nije bilo rezultata.

Dvaput je prošao u gol Nashvillea Juuse Saros upisao je samo 10 obrana u utakmici. Na drugom kraju Casey DeSmith opet se morao dobro namučiti, jer je američki vratar, koji je gol primio samo u posljednjim minutama susreta, upisao 29 obrana.

Vancouver vodi u seriji utakmica s pobjedom 2-1. Četvrta utakmica igra se u Nashvilleu noć prije ponedjeljka po finskom vremenu.

U sljedeći krug doigravanja možete doći s četiri pobjede.

Predatori ispričao u četvrtak da je pozvao finskog napadača Juuso Pärsisnen natrag u postavu iz farm lige AHL. Međutim, Pärssi još nije viđen u triple playu u sastavu Nashvillea.

New York Rangersi ponovno je nastavio svoj čisti niz ostvarivši već treću pobjedu nad Washington Capitalsima. Ovaj put, Rangers je pobijedio 3-1 u gostima.

iz Washingtona John Carlson doveo je domaće u vodstvo početkom prve trećine, ali samo pola minute kasnije autora Chrisa Kreidera upućenim golom donio je izjednačenje. Nekoliko minuta kasnije Rangersi su već poveli Barclay Goodrow s nedovoljno jakim ciljem. Vincent Trocheck završila posljednja čitanja s nadmoćnošću u drugom setu.

Rendžeri Kaapo to Kako u utakmici je skupljeno otprilike deset minuta leda.

Rangersi imaju priliku poslati Capitalse na ljetni odmor u sljedećoj utakmici koja se igra u Washingtonu u ponedjeljak navečer po finskom vremenu.