Gary Neville zadivljen ‘savršenim’ igračem Liverpoola od £10 milijuna tijekom drugog poluvremena protiv Man Cityja

Gary Neville ostao je zadivljen Andrewom Robertsonom koji je u nedjelju ušao u posljednjih 20 minuta na Anfieldu dok je lijevi bek Liverpoola stvorio briljantnu priliku za Darwina Nuneza.

Redsi su odigrali fascinantan remi s Manchester Cityjem. Prvaci su poveli u prvom poluvremenu preko Johna Stonesa. No, Redsi su izjednačili nakon prekida, a Alexis Mac Allister pogodio je s bijele točke.

Obje strane imale su veličanstvene šanse za pobjedu od tog trenutka. Svakako, Luis Diaz će imati noćne more o nekim prilikama koje je propustio.

Gary Neville hvali Andrewa Robertsona u ždrijebu Liverpoola

Ali također je odbijen obranom s bijele točke Stefana Ortege, koji je zamijenio Edersona nedugo nakon što je vratar Manchester Cityja srušio Nuneza za jedanaesterac.

Fotografija Robbie Jay Barratt – AMA/Getty Images

Prilika je došla nakon raskošnog križa iz . Govoreći dalje (emitirano 3.10; 17:15), bio je pun hvale za škotskog reprezentativca.

“Kakva lopta od Robertsona. Senzacionalan križ”, rekao je.

“Ovo je obrana Ortege. Andy Robertson je prekrasna lopta. Između bekova i vratara, savršeno za Nuneza.”

JOŠ PRIČA IZ LIVERPOOLA

Redsi se i dalje bore za ovu titulu

Liverpool se ove sezone morao nositi s toliko ozljeda. I svakako je pošteno reći da Robertson nije bio u svom najboljem izdanju kada je igrao u posljednjih nekoliko tjedana.

Ali jasno je da je čovjekova kvaliteta neosporna. Da je Nunez bio nekoliko metara dalje, imao bi nevjerojatnu priliku dovesti Liverpool u vodstvo protiv Cityzensa.

Liverpool trenutno nema dubinu koju njegovi suparnici za naslov imaju. Ali njihovi igrači će ovog ljeta biti apsolutno očajnički željeli poslati svog menadžera na najbolji mogući način.

A ponovno imati igrače kao što je Robertson u punoj formi i oštrini samo će povećati njihove nade da će prijeći crtu.