‘Čudovište’… Guglielmo Vicario zadivljen suigračem iz Tottenhama vrijedan 21 milijun funti na Instagramu nakon pobjede od 4-0 u nedjelju

Guglielmo Vicario bio je među onima koji su pohvalili Destiny Udogie na Instagramu nakon izvedbe lijevog beka Tottenham Hotspura u pobjedi 4-0 nad Aston Villom u nedjelju.

Spursi su dali pravu izjavu u utrci za prva četiri u Premier ligi. Malo tko je očekivao – posebno nakon prvog poluvremena – da će Tottenham napustiti Villa Park s pobjedom od 4-0 iza sebe.

Gosti su bili sjajni po cijelom terenu. Ali jedan od najistaknutijih aspekata Tottenhamove izvedbe bio je rad Pedra Porra i .

Destiny Udogie hvaljen nakon pobjede Tottenhama

, pri čemu su obojica gotovo igrali kao široki napadački vezni igrači. Ali par je bio otkriće tijekom cijele sezone, .

Fotografija Marc Atkins/Getty Images

Talijan je prethodno bio loš prema svojim standardima protiv Crystal Palacea, napravivši nekoliko pogrešaka. No, činilo se da će se vratiti u najboljem izdanju protiv Aston Ville.

Stoga nije bilo iznenađenje da je Udogie hvaljen na , s Guglielmom Vicarioom, Pedrom Porrom i Brennan Johnsonom koji su impresionirani…

© 2024 INSTAGRAM IZ META

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

Spursi su sada postavili svoj standard

To bi mogao biti veliki rezultat u Tottenhamovoj sezoni. Očito su izletjeli iz zamke na početku kampanje. Ali otkrili su da im je situacija malo teža tijekom posljednjih nekoliko mjeseci.

Zapravo, nedjelja je označila prvi put da su dobili dvije prvenstvene utakmice na spin od prosinca. Sada im je izazov vidjeti hoće li u nadolazećim utakmicama ponoviti nedjeljno izvođenje u drugom poluvremenu.

Ali očito je da je potencijal na strani očit. Četvorica nedjeljnih početnih postava imali su 22 ili manje godina, a s klupe je ušao i Radu Dragusin.

Udogie je jedan od onih za koje se čini da ima ogroman potencijal i vrlo svijetlu budućnost pred njim.