Liverpool: Dva bivša napadača PL-a stala uz Salaha nakon žestokog sukoba s Kloppom: ‘Gdje je poštovanje?’

Alan Shearer smatra da je napadač Liverpoola Mohamed Salah bio u pravu što je imao “grbu” zbog toga što ga je Jurgen Klopp izostavio nakon njihove vatrene razmjene u kontaktu.

Redsi su bili željni povratka protiv West Hama nakon bolnog poraza sredinom tjedna u Merseyside derbiju, a Klopp je pustio Salaha na klupu u pokušaju da svoju umornu momčad digne u formu.

Dok je Liverpool poveo s 2-1 sredinom drugog poluvremena na London Stadiumu u subotu, .

Salah je čekao da uđe prije Antonijevog gola i bio je uključen u živahan razgovor s Kloppom.

Završilo je tako što je drugi zamjena Darwin Nunez bio prisiljen odgurnuti suigrača Salaha prije nego što su ušli u okršaj, ali nisu mogli pronaći kasnog pobjednika u glavnom gradu.

Trener Liverpoola Klopp pokušao je ublažiti svađu nakon utakmice, rekao je: “Razgovarali smo već u svlačionici. Za mene je to učinjeno.”

ČITAJ VIŠE:

Ali nakon što je odbio razgovarati s novinarima rekavši: “Danas će biti vatre ako progovorim.”

Alan Shearer: Šteta što će tako završiti

A bivši napadač Newcastle Uniteda Shearer misli da je “šteta” što će Klopp i Salah zajedno u Liverpoolu završiti loše.

“Ne znamo što mu je Klopp tamo rekao, rekao je nešto što ga je razljutilo”, rekao je Shearer Utakmica dana. “Očito ima pravu grbu kad je izostavljen i vjerojatno s pravom. Iako nije dosegao visine koje je postigao Mo Salah tijekom godina, bio je nevjerojatan.

“Ignorira Jurgena, malo zaplješće obožavateljima i ide ravno niz tunel, ali nagađamo što mu je Jurgen rekao. Razumijem ima li Mo pravu grbu jer je koliko puta bio Liverpoolov spasitelj i Liverpoolova superzvijezda.

“Ima 17 u 25 startova lige. Bilo tko drugi bi to pogledao i pomislio da je nevjerojatno. Šteta što će tako završiti.”

Bivši napadač Aston Ville Gabby Agbonlahor također je stao na Salahovu stranu inzistirajući na tome da je Klopp pokazao egipatskom reprezentativcu nedostatak poštovanja protiv West Hama.

Agbonlahor je rekao dalje talkSPORT: “Mislim da dolazi od Salaha. Salah nije zamjena.

“Salaha možete staviti na klupu ako rotirate. Ali Salah je postigao 210 golova i ima 86 asistencija za Liverpool.

“Utakmica protiv West Hama je teška, ne date mu 12 minuta. To je vjerojatno govorio sa strane. ’12 minuta, hajde, ja sam Salah, ne bi imao trofej bez mene, Jurgen’.

“Ne bi osvojili nijedan trofej bez Salaha. Bio je nevjerojatan za taj nogometni klub. Gdje je poštovanje?”

Agbonlahor je dodao: “Klopp sada stvara probleme Liverpoolovom sastavu sljedeće sezone [by] uznemirujući igrače.

“Priča se o odlasku Salaha. Može li to sada utjecati na Salaha?

“Morate pobijediti u igri u borbi za naslov, a svojoj zvijezdi dajete 12 minuta, tako da ga ne možete kriviti na bočnoj liniji.

“Mislim da je Klopp pogriješio, ne poštujući Salaha.”