Chris Sutton ismijava igrača Arsenala vrijednog 65 milijuna funti nakon što je vidio što je danas pokušao učiniti protiv Brentforda

Chris Sutton nikad nije od onih koji se suzdržavaju s malo sarkazma i odmah je došao do napadača Arsenala Kaija Havertza nakon što ga je danas vidio protiv Brentforda.

Arsenal se morao ljutiti i nadimati protiv Beesa jer je njihov niz zabijanja golova za zabavu presušio, unatoč

Za Gunnerse, postojao je itekako osjećaj prošle sezone na terenu, činilo se da je zavladala panika i otporni Brentford duboko je kopao kako bi pokušao doći do rezultata.

LONDON, ENGLESKA –

Arsenal je propuštao prilike, ali bilo je i trenutaka očaja dok su tražili izlaz. Ništa više nego kad se Kai Havertz bacio na tlo sredinom drugog poluvremena u očajničkom pokušaju izboriti jedanaesterac.

I uzimajući u obzir njegov, bivši as Chelseaja i Blackburna ismijavao je Nijemca, sugerirajući da ne radi ništa više od skakanja kako bi pokušao izboriti jedanaesterac.

Havertz je propustio zlatnu priliku u prvom poluvremenu da dovede Arsenal do vodstva od 2-0 i to se pokazalo skupim jer je Aaron Ramsdale napravio veliku pogrešku i dopustio Brentfordu povratak u igru.

JOŠ PRIČA O ARSENALU

Havertz mora biti oprezan za Arsenal

Koliko god dobar bio posljednjih tjedana, Kai Havertz ostaje igrač kojeg bi Arsenal imao pravo zamijeniti ovog ljeta.

Na kraju je danas došao do aduta s onim što bi mogao biti najveći cilj sezone za Arsenal.

Ali u cjelini, još uvijek propušta previše prilika i imao je sreće što je još uvijek bio na terenu kako bi danas postigao taj pobjednički gol.

Naravno, navijači Arsenala ukazat će na činjenicu da je pojačao kada je to bilo važno. Ali tijekom sezone, još uvijek je propuštao šanse u velikim utakmicama i to je područje koje Arsenal može poboljšati tijekom ljeta.