Cam Thomas iz Netsa možda neće igrati protiv Wizardsa zbog ‘grčeva u leđima’

Netsi bi mogli opet ostati bez jedne od svojih zvijezda u srijedu navečer protiv Wizardsa.

Cam Thomas je u utorak naveden kao upitan nakon što je kasno nastupio u ponedjeljak.

Netsi su naveli napetost u donjem dijelu leđa, a Thomas je, prema riječima privremenog glavnog trenera Kevina Ollieja, imao “grčeve u leđima” tijekom zagrijavanja u ponedjeljak.

Ollie je rekao da nije siguran u status vodećeg strijelca svoje momčadi nakon pobjede.

“Još ne znamo. Nabavit ćemo mu par dodatnih jastuka u hotelu,” nasmijao se. “Podigni mu leđa. Bit ćemo dobro.”

Bila je to 16. utakmica koju je Thomas propustio, a Netsi bez njega imaju omjer 9-7.

Ove sezone ima prosjek od 21,5 poena uz 44,2 posto šuta.

Netsima je preostalo još 10 utakmica regularne sezone i trebaju Thomasa da im pomogne u borbi kako bi izbjegli eliminaciju iz nadmetanja za ulazak u igru ​​jer su šest utakmica iza Hawksa u stupcu poraza.

Mikal Bridges, koji je u ponedjeljak imao slobodnu noć sa samo 13 koševa uz 5 od 15 šuteva, također je pao u četvrtoj četvrtini.

Ollie je rekao da ga je Bridges molio da završi igru.

Odigrao je 37 minuta i nije ga bilo na popisu ozlijeđenih u utorak.

“On je dobro. Rekao mi je da ga ne vadim iz igre,” rekao je Ollie. “Dakle, trebao je završiti četvrtu četvrtinu umjesto nas. Napravio je dobar posao. Znate, Mikal je ironman, kao što ste rekli, pa neće izaći [of] igra. Nadam se da ćemo dobiti priliku to ispitati, ali ne mislim da je nešto previše ozbiljno gdje bismo imali problema s tim.”

Bridges, koji još nije propustio nijednu utakmicu u svojoj šestogodišnjoj NBA karijeri, ove sezone ima prosjek od 20,4 poena uz šut od 43,8 posto.

Keita Bates-Diop (desna reakcija na stres), Cam Johnson (uganuće palca lijeve noge) i Dennis Smith Jr. (sinovitis desnog kuka) ostaju izvan terena za srijedu.

Johnson je ubo nožni prst dok je pokušavao preuzeti napad protiv Knicksa u subotu.

Viđen je kako šepa i prvotno je mislio da će biti spreman igrati u ponedjeljak protiv Raptorsa.