29 poena Anferneeja Simonsa iz Trail Blazersa nije bilo dovoljno tijekom poraza od Thundera 128-120: Rekapitulacija ažuriranja uživo

Portland Trail Blazersi primili su 29 poena od Anfernee Simons i 20 od Jeramija Granta kako bi ostali blizu Oklahoma City Thundera veći dio puta u srijedu navečer u Moda Centru.

Ali njihova proizvodnja jednostavno nije bila dovoljna da nadvladaju Thunder tijekom poraza 128-120.

Shai Gilgeous-Alexander je bio najbolji među strijelcima s 37 poena, dok je Chet Holmgren zabio 21 uz 14 skokova i pet asistencija.

Četvrta četvrtina: Blazersi su se zadržali dovoljno dugo da imaju priliku za pobjedu, ali nisu uspjeli izjednačiti ili voditi utakmicu.

Jalen Williams zabio je 13 poena za Thunder u četvrtini. To je uključivalo i tricu kojom je Oklahoma City povela sa 126-117 41 sekundu do kraja.

Treća četvrtina: Thunder 97, Blazers 87.

Anfernee Simons postigla je 11 koševa u četvrtini i držala Blazerse blizu. Zapravo, gubili su samo 88-86 s manje od dvije minute do kraja četvrtine. Ali Thunder je zaključio serijom 9-1 i poveo s 10.

Grant i Simons imaju po 17 poena za utakmicu.

Gilgeous-Alexander predvodi Thunder s 31 košem.

Poluvrijeme: Thunder 65, Blazers 57.

Blazersi ostaju u ovoj utakmici na poluvremenu.

Jerami Grant predvodi Blazerse s 11 koševa, a Kris Murray s 10.

Shai Gilgeous-Alexander i Chet Holmgren imaju po 16 poena.

Oklahoma City je 17 od 20 slobodnih bacanja. Portland je 14 od 16.

Prva četvrtina: Thunder 32, Blazersi 27

Obje ekipe su ugasile svjetla. Portland je šutirao 56.3% dok je Thunder pogodio 66.7% svojih šuteva.

Shai Gilgeous-Alexander predvodio je Thunder s 10 poena. Kris Murray zabio je osam za Blazerse.

Bit će malo zdravije za utakmicu protiv Oklahoma City Thundera u srijedu navečer.

Matisse Thybulle (hip) i Jerami Grant (quad) dobili su odobrenje za igru ​​nakon što nisu iskusili nikakvu nelagodu tijekom zagrijavanja.

Međutim, Deandre Ayton (zglob) i Toumani Camara (bolest) ostaju van stroja.

“DA, on još uvijek ima malo više boli u toj ruci”, rekao je trener Blazersa Chauncey Billups.

Provjerite kasnije za ažuriranja igre.

PORTLAND TRAIL BLAZERS VS. OKLAHOMA CITY THUNDER

Što: Trail Blazersi (17-43) protiv Thundera (42-19), 19 sati, srijeda.

Gdje: Moda centar

Radio: Rip City Radio (KPOJ 620 AM).

Televizijski kanal: Root Sports (u Portlandu: Comcast 734; DirecTV: 687) i Root Sports PLUS (u Portlandu: Comcast 1253; DirecTV: 688).

Gledajte utakmicu uživo online: Možete (besplatna proba). Ovu igru ​​možete dobiti i na paketu “CHOICE” (promotivne ponude), ako ste završili probne verzije fuboTV-a ili jednostavno preferirate tu platformu i njihove planove cijena. Ako već imate kabelskog ili satelitskog davatelja usluga koji prenosi Root Sports i želite gledati online, možete .