VIDEO SuperLiga: CFR Cluj se penje na drugo mjesto na ljestvici – Pobjeda ostvarena u produžetku

CFR Cluj je konačno svladao FC Hermannstadt rezultatom 1-0, privremeno se vrativši na drugo mjesto ljestvice Superlige, nakon prvih utakmica posljednjeg kola regularnog dijela sezone.

Filip Otele Foto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

CFR Cluj – FC Hermannstadt 1-0, u SuperLigi – Posebna utakmica za Marija Camora

Utakmica u Gruiji započela je emotivnim trenutkom posvećenim Mariu Camori.

Kapetan CFR Cluja odigrao je 500. utakmicu za Transilvaniju, kao igrač koji je upisao najviše nastupa u trešnja-bijelom dresu.

Na terenu je formacija Adriana Mutua živjela opasno, pogotovo u drugom poluvremenu.

Hermannstadt je nekoliko puta preskočio prvi rezultat preko Balaurea, Neguța ili Opruța, koji nisu pogodili gol.

Jedini pogodak postigao je Filip Otele u trećoj minuti nadoknade, udarcem iz kuta nakon kratko izvedenog kornera Deaca.

CFR Cluj skuplja 53 boda, jedan više od Rapida koji će u subotu igrati protiv lidera FCSB-a.

Ovdje možete pogledati sažetak utakmice između CFR Cluj i FC Hermannstadt.