WTA Miami: Prvakinja US Opena, eliminirana od strane moguće protivnice Sorane Cîrstea

Caroline Garcia priredila je jedno od iznenađenja osmine finala i plasirala se u četvrtfinale WTA Miamija, svladavši Coco Gauff u tri seta rezultatom 6-3, 1-6, 6-2.

Coco GauffFoto: MATTHEW STOCKMAN / Getty images / Profimedia

Caroline Garcia pobijedila je Coco Gauff u četvrtinama u Miamiju

Caroline Garcia plasirala se u četvrtfinale WTA turnira u Miamiju.

Igračica koja zauzima 27. mjesto u WTA hijerarhiji nadmašila je Coco Gauff (3 WTA) u tri seta, na kraju meča koji je trajao sat i 45 minuta.

U četvrtini će se Francuskinja sastati s pobjednicom dueta Sorane Cîrstea (24 WTA) i Danielle Collins (53 WTA).

Miami Open, turnir u kategoriji WTA 1000, održava se od 19. do 31. ožujka. Igra se na tvrdoj podlozi, u glavnom ždrijebu je 128 igrača, a ukupna dodijeljena nagrada iznosi 8.995.555 dolara. Naslovna prvakinja je Petra Kvitova (trudna je i neće sudjelovati na ovogodišnjem izdanju).