VIDEO SuperLiga: Sveučilište Craiova pobijedilo u derbiju Oltenije – Neuspješan debi za Nicolo Napoli

Gradski derbi Craiove između FCU i Sveučilišta dobila je momčad trenera Ivayla Peteva rezultatom 2-1, nakon povratka u drugom poluvremenu.

Sveučilište u CraioviFoto: Razvan Pasarica/SPORTSKE SLIKE / imago sportfotodienst / Profimedia

U Craiova 1948 – Sveučilište Craiova 1-2, u XXX kolu Super lige

Povratak Nicola Napolija na klupu U Craiove 1948 nije dobro slutio njegovim učenicima.

Nakon izjednačenog prvog poluvremena, ritam je prekinut u produžecima, kada Aurelijan Chițu zabio je u prazna vrata, nakon pogrešnog odbijanja Căpăține.

Sveučilište je iznudilo izjednačenje koje je stiglo u 70. minuti Alexandru Mitrițaefektnim lob udarcem s ruba šesnaesterca preko vratara Pope.

Sedam minuta kasnije, Stefan Baiaram zabio je pobjednički pogodak glavom nakon ubačaja Cîmpanua.

Rezultat održava Universitateu Craiovu u borbi za prvo mjesto i počet će play-off sa sedam bodova zaostatka za vodećim FCSB-om.

Ovdje možete vidjeti sažetak utakmice između U Craiova 1948 i Craiova University.