SuperSport United: 32 W. Arubi 3 T. Hlatshwayo 42 B. Baloyi 13 I. Okon 29 A. Baliti 23 G. Margeman 8 S. Ndlovu 36 T. Matodzi 7 B. Grobler 21 S. Campbell 28 K. Bezuidenhout. Zamjene: 4 K. Allan 46 S. Magidigidi 9 E. Ighodaro 11 T. Dzvukamanja 14 O. Bhasera 12 L. Lakay 44 L. Muthewi 38 G. Moralo 30 Samukelo Xulu.

Kaizer Chiefs: 44 B. Bvuma 23 S. Hlanti 2 Edmilson Dove 18 D. Solomons 25 S. Msimango 6 S. Sithebe 13 P. Mmodi 5 S. Mthethwa 42 M. Shabalala 9 A. Du Preez 21 C. Saile.Subs: 19 H. Mashiane 14 E. González 39 R. Frosler 1 B. Petersen 17 E. Castillo 4 Z. Kwinika 28 M. Vilakazi 37 S. Zwane 7 R. Chivaviro.

Dobar dan i dobrodošli na stadion Peter Mokaba na naše praćenje ovog okršaja DStv Premiershipa između Kaizer Chiefsa i SuperSport Uniteda.

Poglavice su krenule s prednje noge i Saile je pokušao sreću i ona je ŠIROKA!

6′

Poglavice su sigurno u nadmoći ovdje, ali dobar posao Arubija, koji lako SPAŠAVA!

19′

GOL, KAIZER CHIEFS, Saile! 1-0: Naporan rad se konačno isplatio i trener će biti sretan…Mogu li zadržati vodstvo?

22′

Prije ovog upravo postignutog gola Chiefsi su imali sušu od četiri matea i rezultati također nisu bili toliko pozitivni.

26′

ŽUTA KARTA! 1-0: Ruka u lice znači da prvi opomenuti na utakmici ide Mthethwi. Dobar poziv!

29′

To je bila afera stani-kreni u posljednjih nekoliko minuta.

30′

Bvuma se lako nosi s rijetkim napadom SuperSporta. Obećavajuće od posjetitelja.

34′

ZATVORITI! SuperSport je zamalo prošao, ali nekako ga je Bvuma uhvatio i tjerao u korner.

36′

Opet! Ovaj put Grobler ne može doći do izgubljene lopte i Chiefovi su je nekako spriječili!

38′

I odjednom u zadnjih pet minuta sve je to bio SuperSport….

40′

Hoće li SuperSport uspjeti povući jedan nazad neposredno prije prekida na temelju najnovijih linija napada?

42′

Chiefovi su iznenada vratili posjed i s tim dolazi korner. Mogu li udvostručiti prije pauze?

44′

Chiefovi nastavljaju vršiti pritisak, ali ne mogu pronaći gol.

45′

+2: POLUVRIJEME: KAIZER CHIEFS 1-0 SUPERSPORT UNITED. Rijetko vodstvo Chiefsa na pauzi nakon stvarno neujednačene sezone. Mogu li izdržati ovaj put ili će se SuperSport vratiti?

45′

Imat ćemo dvije dodane minute za prekide.

46′

Početi igru! Ponovo smo krenuli u drugom poluvremenuf.

49′

ZAMJENA: Trostruka izmjena za SuperSport. Izašao Bezuidenhout umjesto Lakaya, Campbell umjesto Dzvukamanje i Magidigidi umjesto Matodzija.

51′

PENAL SUPERSPORT UNITEDU! nakon malo pritiska i kakve pogreške!

54′

GOAL, SUPERSPORT UNITED, DZVUKAMANJA! 1-1: Dzvukamanja se vraća s mjesta kako bi Chiefovima vratio malo jada.

58′

Što šefovi sada mogu smisliti? Povijest do sada ova sisa kaže da će se saviti.

62′

Međutim. Chiefsi prkose izgledima tražeći pobjednika, ali Msimangov pokušaj promašuje za dlaku! WOW!

65′

Trenutačno se čuje kraj za kraj jer obje momčadi jure za bodovima.

69′

ZAMJENA: Promjene za Chiefove dok traže dodatne bodove. Foster umjesto Hlantija i Vilakazi umjesto Mmodija.

72′

Ništa posebno za prijaviti u zadnjih nekoliko minuta.

77′

GOL, KAIZER CHIEFS, ŠABALALA! 2-1: Obrana SuperSporta trebala je biti bolja tamo, kao i njihov vratar. Dobra duga lopta pronalazi Sailea i on je prebacuje na Shabalalu, koji puca, ali prolazi pored vratara.

81′

ŽUTA KARTA! 2-1: Nakon tog gola Edmilson je imao previše toga za reći erefree pa je dobio žuti karton i propustit će sljedeću utakmicu. BUDALICA…

84′

Kaizer Chiefs sada su pronašli oprugu u svom koraku za koju nikada nisu mislili da je imaju.

86′

ZAMJENA: Shabalala je sada zamijenjen Castillom za Kaizer Chiefs.

88′

S dvije minute do kraja, ovo je još uvijek otvorena utakmica.

90′

Imat ćemo četiri minute dodatka za prekide.

92′

Vrijeme ističe za SuperSport United. Malo prekasno?

95′

ISKRENO: KAIZER CHIEFS 2-1 SUPERSPORT UNITED. Rijetka pobjeda za Chiefse, ali će je osvojiti i preokrenuli su ploču na nedavnim rezultatima. Bili su bolja momčad i barem su zabili golove. Hvala vam što ste nam se pridružili.