VIDEO SuperLiga: FC U Craiova 1948, velika pobjeda sa Sveučilištem Cluj

FC U Craiova 1948 nastavlja borbu za spas od ispadanja, nakon pobjede od 3-2 u dvoboju s Universitatea Cluj, u fazi broj 7 play-outa rumunjske Superlige.

Igrači ekipe U Craiova 1948Foto: Anca Tepei / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

*Kliknite na imena strijelaca da vidite golove*

FC U Craiova 1948 – Sveučilište Cluj 3-2

Olten je dobro započeo utakmicu protiv Sveučilišta Cluj i propustio dvije prilike za postizanje pogotka u prvih četvrt sata, preko Blănuțăa i Padule.

U 16. minuti gosti otvaraju gol Silaghikoji je pogodio udarcem u skraćeni kut.

Baeten vratio je izjednačenje 9 minuta kasnije vrhunskim udarcem izvan šesnaesterca sa 16 metara.

Odmah nakon pauze, isto Baeten donio je FC U Craiova 1948 prednost, nakon što je postigao pogodak glavom.

Anselmo izjednačio za Transilvaniju u 74. minuti, ali je Tricăova momčad dvije minute kasnije ponovno povela, preko Krzneni kaput.

Ovdje možete vidjeti sažetak utakmice između FC U Craiova 1948 i Cluj University