Răzvan Marin, najbolji igrač Empolija u dvoboju s vodećim Interom – Napomena primila Rumunja

Empoli je u ponedjeljak doživio četvrti uzastopni poraz u Serie A, poražen je s 2:0 od vodećeg Intera, a Răzvan Marin odigrao je svih 90 minuta.

Răzvan Marin, EmpoliFoto: Maurizio Borsari / AFLO / Profimedia

Răzvan Marin, emocije zbog ostanka u Serie A

Empoli prolazi kroz kritično razdoblje u talijanskom prvenstvu, bez pobjede je od 24. veljače, od utakmice sa Sassuolom (3-2).

Momčad u kojoj igra i Răzvan Marin skupila je 4 uzastopna poraza, posljednji na terenu od lidera Intera.

Početni i sastavni dio ovog sukoba, Răzvan Marin dobio je ocjenu 6,5 (najvišu u momčadi Empolija), u analizi Sky Sport Italia, imajući siguran nastup i čak blizu postizanja supergola.

U 27. minuti susreta, pri rezultatu 1-0 za Nerazzurre, Răzvan Marin je snažno pucao s preko 30 metara, a njegovu loptu vratar domaćina Emil Audero teško je odbio preko grede.

Răzvan Marin ima dobre šanse biti u posljednjoj momčadi Rumunjske za Europsko prvenstvo u Njemačkoj. Trenutno ima 54 nastupa i 3 gola za reprezentaciju.