Premier liga: Tottenham, uništen u gostima od Fulhama – Radu Drăgușin primio rezultat

Tottenham Hotspur doživio je žestok neuspjeh u Premier ligi, poražen je 3-0 od Fulhama, u fazi broj 29. Bila je to prva utakmica Radua Drăgușina kao startera za njegovu novu momčad.

Radu DragusinuFoto: Kieran McManus/Tottenham Hotspur / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

Fulham – Tottenham Hotspur 3-0

Radu Drăgușin bio je prvi nositelj Tottenham Hotspura, ali rumunjski reprezentativac nije donio sreću svojoj novoj momčadi.

Tottenham je presudno izgubio na gostovanju kod Craven Cottagea, nakon skromne igre momčadi Angea Postecogloua.

Domaćin je otvorio gol u 42. minuti utakmice preko Rodriga Muniza, a odmah nakon prekida Lukić (49. minuta) je povećao prednost Fulhama.

Napad Fulhama nastavio je odlično funkcionirati, a isti Rodrigo Muniz zabio je za 3:0 u 61. minuti.

Rezultat bi mogao dobiti razmjere, nakon što je uspjeh Palhinhe poništen zbog ofsajda.

Drăgușin je bio integralist, a oni iz Sofa Score zabilježili su njegovu evoluciju sa 6.8.