Messi je postigao jedan od najčudnijih golova u karijeri

Inter Miami pobijedio je kod kuće 5-0 Orlando, dvije zvijezde momčadi, Luis Suarez i Lionel Messi a udvostručio je – urugvajski napadač čak je uručio i nesebičnu asistenciju za gol Robertu Tayloru, iako je mogao ići na trojku. Messijev prvi gol bio je vrlo čudan: Orlandova obrana propustila je Jordija Albu kroz polje, ali njegov lukav spin uhvatio je jedan od braniča, koji je bombom pogodio gredu i raščistio.

Tada je Messi skupio odbijenu loptu, prevario je sve sjajnom varkom, ali kada je trebao pucati, Schlegel ga je sustigao, no branič je uzalud vukao napadača Miamija, lopta se odbila u gol.

Inter Miami je imao sjajan start, pobijedivši u dvije od tri utakmice uz jedan remi, postigavši ​​osam golova, a primivši samo jedan. Messi je dosad postigao tri gola i jednu asistenciju.

Dániel Salloi dobio je 87 minuta kao starter, Daniel je bogat i odigrao cijelo drugo poluvrijeme kao zamjena, dok su njihove momčadi, Sporting Kansas City i Philadelphia Union, odigrale neodlučeno 1-1.