Kane, Mbappe udvostručuju snagu Bayerna, PSG-a u četvrtfinalu Lige prvaka

Bayern München Harry Kane u akciji tijekom uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka protiv Lazija na Allianz Areni u Münchenu 5. ožujka 2024. (Daniel Kopatsch/Getty Images)

Harry Kane postigao je gol u svakom poluvremenu kada je Bayern München pobijedio Lazio 3-0 u utorak i izborio četvrtfinale Lige prvaka ukupnim rezultatom 3-1.

U drugoj utakmici večeri, Kylian Mbappe je smrtonosno ispalio Paris Saint-Germain u četvrtfinale golom u 2-1 pobjedi kod Real Sociedada, a njegova momčad je prošla kroz ukupni rezultat 4-1.

Kane je glavom izjednačio Bayern u izjednačenoj utakmici u 38. minuti, poništivši vodstvo Lazija iz prve utakmice svojim prvim pogotkom u nokautu za Ligu prvaka u pet godina.

Južnoafrikanci moraju biti upoznati ako želimo stvoriti prosperitetnu budućnost. News24 je informirao zemlju 25 godina, a uskoro ćemo ući u novo poglavlje neustrašivog novinarstva. Pridružite se našoj besplatnoj probnoj pretplati kako biste otključali ovu priču i svijet vijesti s ciljem informiranja, osnaživanja i inspiriranja.