Hunor Németh je zabio dva puta u omladinskoj BL, ali je njegova momčad ipak ispala

U19 momčad Köbenhavna izgubila je u utorak navečer na jedanaesterce od Nantesa i ispala u četvrtfinalu omladinske Lige prvaka.

Igrao je kao starter u danskoj momčadi Nemeth Hunorkoji je napadač Manchester Uniteda, Rasmus Höjlund njen mali brat, Emil Höjlund ubacio je u okvir gola u 31. minuti. FCK je ovim pogotkom poveo 2-1, no najbolji dio utakmice tek je uslijedio.

Nakon svog trećeg gola, Copenhagenerovi su se našli s igračem minusa, vodili su 3-1 na poluvremenu kada je Nantes također promašio jedanaesterac. Ipak, nakon izmjene poluvremena, Francuzi su u dvadesetak minuta nadoknadili zaostatak, a nakon konačnih 3-3 o nastavku je odlučila serija jedanaesteraca. U ovom je Németh bio treći šuter i prilično hrabro se otkotrljao ravno u sredinu gola.

Ni to nije bilo dovoljno jer su nakon po dva promašena jedanaesterca igrači Nantesa bolje podnosili pritisak u raspucavanju. U drugom četvrtfinalu u utorak, Bayern je izgubio 3-1 od Olympiakosa.