Brad Binder iz SA osvojio je drugo mjesto na Qatar MotoGP-u: ‘Ponovna pobjeda samo je pitanje vremena’

Južnoafrikanac Brad Binder slavi nakon drugog mjesta na Qatar MotoGP utrci u Dohi 10. ožujka 2024. (Fotografija: Steve Wobser/Getty Images)

Južnoafrikanac Brad Binder bio je ushićen na Qatar MotoGP-u u nedjelju na otvaranju sezone.

Vozač Red Bulla KTM-a nastavio je drugo mjesto u subotnjem sprintu na međunarodnoj stazi Lusail sa sigurnom ponovljenom drugom pozicijom.

Nakon što je startao kao četvrti na gridu, Binder je imao sjajan start i brzo je stigao do drugog mjesta prije nego što ga je prestigao Jorge Martin.

Južnoafrikanci moraju biti upoznati ako želimo stvoriti prosperitetnu budućnost. News24 je informirao zemlju 25 godina, a uskoro ćemo ući u novo poglavlje neustrašivog novinarstva. Pridružite se našoj besplatnoj probnoj pretplati kako biste otključali ovu priču i svijet vijesti s ciljem informiranja, osnaživanja i inspiriranja.