Alexandru Mitriță sanja o naslovu nakon uspjeha s CFR Cluj – Što kaže o EURO 2024

Sveučilište Craiova ostvarilo je uzbudljivu pobjedu na terenu CFR Cluja rezultatom 2-1 i nada se da će se do posljednje faze boriti za naslov prvaka u rumunjskoj Superligi.

Aleksandar MitritaFoto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Alexandru Mitriță želi da ga Edi Iordănescu pozove za EURO 2024.

Sveučilište Craiova počelo je doigravanje kako treba i pobijedilo CFR Cluj upravo u Gruiji.

Iako su Transilvanci vodili neprijateljstva, momci Ivayla Peteva uspjeli su u najvažnijim fazama i uspjeli uzeti sva 3 boda iz okršaja s ekipom Adriana Mutua.

Alexandru Mitriță odigrao je još jednu dobru utakmicu za Olteni i došao do tri uzastopne utakmice s postignutim golom u rumunjskoj Superligi.

Na kraju spora s CFR-om, Mitriță je govorio io šansama Oltena za naslov i o opciji poziva u reprezentaciju za Europsko prvenstvo na ljeto.

“Jako važna pobjeda. Jako sam patio u prvom poluvremenu. Sretni smo što smo uzeli tri boda. Imali su dosta prilika u prvom poluvremenu. Sretan sam što zabijam u svakoj utakmici.

Svaku utakmicu uzimamo pojedinačno. Najvažnije je da smo uzeli 3 boda. Razmišljamo o naslovu. Imamo slobodnih dana za pripremu utakmice s Rapidom. Ako pobijedimo, približit ćemo se.

Još uvijek radim svoj posao na terenu. Kad se opet ukaže prilika da budem s reprezentacijom, doći ću otvorenog srca. Moram dati sve od sebe na terenu. Na kraju će moj rad i rezultati biti nagrađeni. Mislim da svoj posao radim najbolje što mogu.

Potpuno sam se promijenio. Ja imam drugačiji stav. Svakako (nije da želim biti na EURO 2024). Hoćeš reći da ne želim? Borit ću se za to. Nadam se da ćemo imati što više igrača na EURU.” – prenio je, shodno tome Digi Sports.