Thunderov Bismack Biyombo izgleda kao da se srušio na bočnoj liniji u strašnoj sceni

Centar Oklahoma City Thundera Bismack Biyombo doživio je strašan trenutak u srijedu navečer.

31-godišnjak, koji je čestitao suigračima na bočnoj liniji tijekom pauze u prvom poluvremenu gostujuće pobjede Thundera nad Portland Trail Blazersima rezultatom 128-120, pao je unatrag i činilo se da se srušio.

Srećom, Biyommbou je odmah pomoglo medicinsko osoblje Blazersa i ubrzo je došao k svijesti i bio je pribran te je mogao samostalno otići s terena.

Prema Associated Pressu, tim je iznio invalidska kolica, ali ona nisu korištena.

Liječnici Blazersa su 14-godišnjeg veterana oslobodili bilo kakvih ozbiljnih zdravstvenih tegoba, prema reporteru Bally Sportsa iz Oklahome, Nicku Gallu.

“On je dobro. Jednostavno se onesvijestio, zapravo,” rekao je trener Thundera Mark Daigneault nakon utakmice. “Bio je u svlačionici u poluvremenu, smijao se i šalio.”

Gallo je također izvijestio da će Thunder izdržati Biyombo do kraja utakmice zbog velikog opreza za praćenje i daljnju procjenu u četvrtak.

Thunder, koji se bori s Timberwolvesima i Nuggetsima za prvog nositelja u Zapadnoj konferenciji, potpisao je ugovor s velikim čovjekom prije nekoliko tjedana kako bi osigurao veću dubinu prednjeg terena.