Što je član osoblja Arsenala viđen kako radi Aaronu Ramsdaleu nakon pogreške u pobjedi od 2-1

Aaron Ramsdale proživio je strašan trenutak nakon što se vratio u početnih 11 Arsenala protiv Brentforda.

David Raya je bio – zbog činjenice da je na posudbi iz Beesa – tako da je engleski reprezentativac bio tek šesti početak Premier lige.

Međutim, katastrofa se dogodila u 49. minuti kada je Yoane Wissa blokirao pokušaj Arsenalova br. 1 da izbije loptu, preusmjerivši ga prema golu za 1-1.

Neposredno nakon što je Robert Jones odsvirao poluvrijeme, dogodio se zanimljiv trenutak između trenera vratara Inakija Cane i momčadi…

Što je Inaki Cana viđen kako radi s Aaronom Ramsdaleom

Pa, teško je ne žaliti Ramsdalea, a Cana se pobrinuo da se 25-godišnjak ne mora sam vraćati u svlačionicu bolnim vučenjem.

Španjolac se mogao vidjeti kako žuri do majstora rukavica rođenog u Chestertonu kako bi ga utješio nakon pogreške, dok su ga brojni suigrači iz Arsenala pljesnuli po ruci u znak podrške.

Dok su sve oči bile uprte u Ramsdalea zbog odsutnosti Raye, ova bi pogreška bila posljednja stvar koju je želio dogoditi – u najmanju ruku.

JOŠ PRIČA O ARSENALU

To bi mogao biti njegov posljednji nastup za Arsenal

Ako se današnjih 2-1 ispostavi da je Ramsdaleova posljednja utakmica za Gunnerse, to bi bio događaj pun događaja.

Izuzev bilo kakve ozljede Raya, vrlo je vjerojatno da će španjolski reprezentativac započeti sve preostale Arsenalove utakmice ove sezone, budući da je do sada u ovoj sezoni bio startan u Premier ligi.

Fotografija Justin Setterfield/Getty Images

Ljetni prijelazni rok će tada biti pred nama kada završi kampanja 2023./24., a postoji mnogo neizvjesnosti oko Ramsdaleove budućnosti na Emirates Stadiumu – Chelsea je zainteresiran, dok Newcastle ide.

Stoga bi današnja razorna pobjeda od 2-1 mogla biti posljednji Englezov izlet za Arsenal, utakmica u kojoj je od nule postao heroj nakon nekoliko ključnih obrana u drugom poluvremenu.