Snimka tučnjave između igrača Fenerbahcea i navijača Trabzonspora koji ulaze na teren u Turskoj | VIDEO

Tenzije su počele rasti u 87. minuti kada su na teren bacani predmeti nakon što je Batshuayi postigao, ispostavilo se, pobjednički pogodak za gostujući Fenerbahce.

U završnici utakmice, dok su igrači Fenerbahčea uživali u pobjedi na terenu, navijači su uspjeli ući na teren te je izbila tučnjava s policijom.

Dominika Livakovića (29), vratara gostiju, udario je navijač, da bi Batshuayi udario jednog od njih. Štoviše, jedan od onih koji su ušli u teren čak je palicom iz kuta nasrnuo na igrače!

Trabzonspor – Fenerbahce – turska Super ligaIkona fotografijeVIDJETI GALERIJA FotografijaSLIKA 1/5

Igrači i stožeri obje momčadi uspjeli su nakon ovih incidenata sigurno doći do svlačionica. Turski nogometni savez poslao je priopćenje u kojem je zatražio podršku vlasti, nakon tučnjave na kraju utakmice Trabzonspor – Fenerbahce.

Trener Fenerbahčea Ismail Kartal rekao je da njegovi igrači nisu provocirali navijače i da je njegov tim napadnut, dok je trener Trabzonspora Abdullah Avci rekao da su događaji na kraju bili potresni.

Ministar unutarnjih poslova Ali Yerlikaya kasnije je na platformi društvenih medija X rekao da su vlasti pokrenule istragu o tučnjavi na kraju utakmice i identificirati navijače koji su upali na teren.

Fener je na odmoru poveo 2-0 zahvaljujući “dvojki” koju je potpisao Fred (31 godina), bivši igrač Manchester Uniteda, u 13. i 45+4 minute. Trabzonspor je smanjio razliku preko Enisa Bardhija (28 godina) u 63. minuti, a izjednačio je u 78. preko Trezegueta (29 godina).

Gosti su pogodili u 87. minuti preko Michyja Batshuayija (30 godina), a iako je utakmica bila produžena gotovo 15 minuta, domaćini se više nisu mogli vratiti, a navijači su upali u teren.