‘Problem’… Joe Cole kaže da igrač Tottenhama od £17 milijuna često izgleda jako neugodno

Joe Cole je sugerirao da jedan igrač Tottenham Hotspura nije izgledao ugodno u nekoliko navrata tijekom njihovog okršaja s West Hamom u utorak navečer.

Momčad Angea Postecogloua opet si nije olakšala. Spursi su poveli preko Brennana Johnsona, a Timo Werner je dobro ubacio loptu za Velšanina.

Ali dvije strane su otišle na prekid, a Kurt Zouma je okrenuo Jarrod Bowen u kutu za domaću momčad na London Stadiumu.

Zouma je bio u dovoljno prostora s obzirom da je bio unutar šesnaesterca. I time dao naslutiti da se jedan igrač Tottenhama nije sjajno pokrio za pogodak.

Yves Bissouma je u početku označavao Michaila Antonija ispred . Međutim, Bissouma se u ključnom trenutku odmaknuo. I to je vidjelo da se Vicario napola posvetio pokušaju preuzimanja lopte.

Joe Cole kaže da igrač Tottenhama jednostavno ponekad ne izgleda ugodno

U razgovoru s (emitirano 4. 2.; 21:11), Cole je sugerirao da se čini da obrana Tottenhama nema povjerenja u Vicaria kada se radi o situacijama s mrtvom loptom.

“Izgledali su kao prijetnja od postavljanja, posebno Bowen na ovoj strani. I doslovno su natrpani Vicario ovdje. To je lijepa lopta od Bowena, a Zouma je samo zakoračio. Ako ga gledate, Bissouma je tamo i štiti Vicaria. I onda na samom kraju zanemari svoje dužnosti, odstupi. Vicario ode, on je na ničijoj zemlji i to jednostavno dođe sa Zouminih leđa,” rekao je.

Fotografija BEN STANSALL/AFP putem Getty Imagesa

JOŠ PRIČA O TOTTENHAM HOTSPUR

“Ovdje West Ham može ući u igru. Izgledaju tako nervozno i ​​tako nervozno kao jedinica sa seta. Kada imate vratara koji se ne osjeća ugodno zbog ubačaja, to vas čini toliko opreznim. Svaki set-piece je problem i vi se dvoumite što radite. I West Ham je to stvarno iskoristio.”

Guglielmo Vicario nadoknađuje svoje nedostatke u postavci

Vicario je bio apsolutno izvanredan potpis za Tottenham. prije njegovog poteza.

Ali pokazao se kao nadahnut dodatak. U otvorenoj igri savršeno odgovara stilu Angea Postecogloua. Siguran je u posjedu i izuzetno dobro čita igru.

I uoči utakmice u utorak, niti jedan vratar nije bio bolji protiv svojih očekivanih primljenih golova od talijanskog internacionalca, prema . U drugom poluvremenu pri rezultatu 1-1 uspio je spasiti Michaila Antonija.

Ali Tottenham povremeno izgleda ranjivo iz zadatka. A Vicario neće biti zadovoljan svojom ulogom u izjednačenju Čekićara.