Pobjeda Knicksa nad Trail Blazersima dolazi s još jednom zabrinutošću OG Anunobyja

PORTLAND, Ore. – Lagana pobjeda Knicksa i remek-djelo Jalena Brunsona zamagljena je pogledom na OG Anunobyja koji osjeća jasnu nelagodu u svom kirurški popravljenom laktu.

Čini se da je obrambeni igrač momčadi pogoršao desni lakat u drugoj četvrtini pobjede od 105-93 u četvrtak nad slabim Blazersima, ne mogavši ​​sakriti svoju iritaciju dok je upisao 36 minuta.

Na taj je način noć bila mikrokozmos sezone.

Brunson je bio spektakularan zabivši 45 poena, pogodivši 14 od svojih 30 pogodaka iz igre.

Knicksi su pobijedili nad lošom momčadi, poboljšavši se na 24-3 protiv protivnika ispod 0,500.

Osvojili su svoju drugu uzastopnu pobjedu i ostali četvrti na Istoku, punu utakmicu ispred Magica broj 5.

Ali još jednom, postoji zabrinutost za zdravlje jednog od njihovih najvažnijih igrača.

Da budemo jasni, Knicksi nikada nisu potvrdili da je Anunoby zadobio ozljedu tijekom utakmice, a on nikada nije otišao u svlačionicu.

Završio je s 12 poena i bilo je ohrabrujućih znakova da se radi o ništa više od ugađanja.

Ali bila je operacija prije nešto više od mjesec dana.

A onda se dogodio incident u Moda centru.

S 3:35 do kraja druge četvrtine, Anunoby je stigao i skinuo DeAndrea Aytona iz Portlanda.

Krađa je bila uspješna, ali Anunoby ga je brzo uhvatio za lakat i glasno izrazio bol.

Okrenuo se prema bočnoj liniji držeći se za lakat i izbačen je osam sekundi kasnije nakon prekršaja.

Anunobyja je pratio trener na klupi i zamotao mu lakat.

26-godišnjak, slobodan igrač ovog ljeta, odsjedio je ostatak prvog poluvremena i vratio se u igru ​​nakon stanke.

Međutim, očito je osjećao nelagodu dok se vrpoljio i povremeno savijao lakat na terenu.

Činjenica da je nastavio igrati – ubilježio je 9 ½ minuta zaredom do početka drugog poluvremena – vjerojatno je bio dobar znak, pogotovo to što je uključivalo dva njegova zakucavanja.

No, onda se vratio na klupu za još tretmana, razgovor s trenerskim osobljem i još zamatanja na laktu.

Igrao je 10 1/2 minuta u četvrtoj četvrtini, gledajući kako Brunson kažnjava Portland s 24 poena u drugom poluvremenu.