Ocjene igrača Real Madrida protiv RB Leipziga: Vinicius Jr i Jude Bellingham udružuju se kako bi izvukli aljkave Blancose u četvrtfinale Lige prvaka

Dinamični dvojac Carla Ancelottija napravio je razliku i iskupio se za loš europski nastup na Bernabeuu, dok je Madrid napredovao unatoč remiju 1-1

Kad je sve drugo propalo, Real Madrid se oslonio na svoje zvijezde; i poslati inače lošu momčad iz Madrida u osminu finala Lige prvaka pobjedom nad RB Leipzigom od 2-1 ukupnim rezultatom u srijedu navečer.

Lois Openda propustio je dvije prilike unutar 20 minuta, dvaput je utrčao iza visoke linije Los Blancosa prije nego što je iskrivio njegove napore. Udario je trećinu nedugo prije prekida.

Real je sa svoje strane malo toga stvorio u uvodnih 45 minuta. Menadžer Carlo Ancelotti angažirao je pet veznih igrača, a Madrid je zbog toga izgledao predvidljivo naporno. Ancelotti je u prekidu uveo Rodyga, a trenutak magije promijenio je stvari. Bellingham je ušao u posljednju trećinu i ubacio loptu u Viniciusa, koji je njegov završetak uzvratio preko ispruženog vratara.

Leipzig je brzo odgovorio, a Willi Orban je sjajnim udarcem glavom pronašao donji kut za izjednačenje te večeri. Gosti su imali daljnje šanse, Openda se još jednom približio, a Xavi Simons je vidio pokušaj koji je dobro odbio Antonio Rudiger. Ipak, nisu uspjeli pronaći mrežu, a Madrid se provukao.

CILJ ocjenjuje igrače Real Madrida sa Santiago Bernabeua…