Ocjene igrača Man Utd-a protiv Liverpoola: Amad Diallo na smrti! Super-sub osvaja triler FA kupa nakon što je Marcus Rashford od nule postao heroj za Erika ten Haga

Mladi napadač izvukao je nezaboravnu pobjedu od 4-3 za Crvene vragove i rezervirao im putovanje na Wembley gdje će se susresti s Coventry Cityjem

Amad Diallo poslao je Manchester United na Wembley postigavši ​​najvažniji gol u karijeri i riješivši epsku četvrtfinalnu utakmicu FA kupa s Liverpoolom u posljednjoj minuti produžetka na Old Traffordu. Amadov udarac u posljednjem dahu – i njegovo naknadno isključenje zbog skidanja majice u znak slavlja – pružili su prikladan završetak burne utakmice u kojoj je United igrao nešto od svog najboljeg nogometa u sezoni, ali je dva puta morao loviti igru.

Scott McTominay je s jednog jarda zakucao loptu u praznu mrežu i zasluženo vodio United, no Liverpool je pokazao svoju klasu preokrenuvši izjednačenje u četiri minute na kraju prvog poluvremena, a poravnao je Alexis Mac Allister odbijenim udarcem prije nego što je Mohamed Salah pogodio na odbijenu loptu nakon što je Darwin Nunez obranio udarac.

Crveni vragovi ostali su u igri, a Antony je ušao s klupe i odvukao utakmicu u produžetke kasnim golom. United je od tada ponovno bio dominantan, ali je ponovno zaostao nakon odbijenog udarca, ovoga puta Harveya Elliota u 105. minuti. Marcus Rashford, koji je propustio zjapeću priliku da ugrabi pobjedu u posljednjoj minuti regularnog vremena, podigao se i još jednom izvukao United na razinu.

Činilo se da utakmica vodi do jedanaesteraca po prvi put u povijesti, ali Amad je imao posljednju riječ, pucajući izvan okvira nakon pauze izvanrednog Alejandra Garnacha.

CILJ ocjenjuje igrače Manchester Uniteda s Old Trafforda…