Lionel Messi zabija, rano odlazi iz pobjede zbog zabrinutosti zbog ozljede Inter Miamija

Inter Miami pomalo zadržava dah s Lionelom Messijem nakon što je u srijedu navečer lako porazio Nashville SC i plasirao se u četvrtfinale CONCACAF kupa prvaka.

Dok je klub srušio Nashville 3-1, izgubio je Messija pet minuta u drugom poluvremenu nakon što je izašao s terena u šokantnoj zamjeni tako rano u utakmici.

Glavni trener Tata Martino rekao je novinarima nakon utakmice da je Messi izašao zbog blage ozljede noge i da “najvjerojatnije” neće biti dostupan za subotnju utakmicu regularne sezone MLS-a protiv DC Uniteda.

“Imat ćemo neke snimke da budemo sigurni”, dodao je Martino,

Problem bi se mogao odnositi na istegnuće tetive koljena, prema.

Messi je zabio gol i upisao asistenciju u pobjedi Inter Miamija prije izlaska iz igre u 50. minuti.

Nogometna superzvijezda asistirala je za pogodak Luisa Suáreza u osmoj minuti, a onda je Messi povisio na 2-0 kada je sam ubacio jedan u 23. minuti.

Diego Gomez uspio je dodati loptu Messiju u kaznenom prostoru, a Argentinac je uspio ispaliti loptu u gornji desni kut mreže za gol.

Ali situacija se promijenila kada je Messi zamijenio Roberta Taylora.

“Svjesni smo da kada je sezona počela, Messi neće igrati u svim utakmicama,” rekao je Martino. “To nije samo zamjena igrača, to je zamjena najboljeg igrača svih vremena. Nashville je bio eliminiran, morali smo prilagoditi igru ​​njegovoj odsutnosti.”

Već je postojala zabrinutost zbog ozljede Messija kada nije igrao u nedjeljnoj utakmici regularne sezone protiv Montreala i bio je naveden kao upitan za tu utakmicu nakon što je prošli tjedan dobio udarac u potkoljenicu.