Jalen Brunson se muči dok Knicksovo kasno oživljavanje nije uspjelo u porazu od rivala Heata

MIAMI – Knicksi su se podsjetili na prošlogodišnju eliminaciju s borbenim preokretom Jalena Brunsona. ‘

Zvijezda Knicksa nije se mogla približiti svojoj vrhunskoj igri u posljednje vrijeme, promašivši 12 od svojih 17 šuteva jer povratak nije uspio u utorak u utakmici od Heata 109-99.

Na mnogo načina, Knicksi su bili nekarakteristični na načine koji se često primjenjuju samo kada se susreću s Miamijem u velikim utakmicama.

Napravili su traljave promete.

Izgubili su bitku skokova lako, 39-30, unatoč tome što su ušli kao najbolja momčad NBA lige na staklu.

Bili su potisnuti, nadjačani.

Ali nakon što su cijelo vrijeme zaostajali – najčešće s dvoznamenkastim brojem – Knicksi su eksplodirali u seriji od 12-0 u četvrtoj četvrtini da bi izjednačili na 92 ​​nakon povratka Precious Achiuwe četiri minute do kraja.

Heat je odgovorio serijom 17-7 i zaključio pobjedu, a Terry Rozier završio je s rekordnih 34 poena.

Velika je razlika u utorak bila u tome što se Brunson — zvijezda u onom doigravanju protiv Heata prošle godine — vozio autobusom borbe.

Možda je trebao biti razočaran nakon što je nosio takav teret u ožujku.

Priznao je da se osjeća loše prije utakmice, rekavši zagušeno: “Ne osjećam se najbolje, ali sam dobro.”

Zatim je napravio pet izgubljenih lopti i promašio 5 od 6 treja.

Knicksi (44-31) ispustili su treći put zaredom i pali ispod Magica s 4. na 5. mjesto u Istočnoj konferenciji.

Svjetle točke New Yorka u utorak su bili Miles McBride, koji je pao 24 poena i jurio oko Roziera u obrani, Bojan Bogdanović, koji je imao najbolju partiju kao Knicck sa 16 poena s klupe, i Donte DiVincenzo, koji je dodao 31 poen u 35 minuta igre 11 za 21 šut.

Timovi Erika Spoelstre obično ga pojačaju u travnju.

Dijelom je to zato što Jimmy Butler prolazi kroz regularnu sezonu prije nego što uključi pojačivače kad je to važno.

I to počinje biti važno za Heat (42-33), koji je trenutno sedmi na Istoku i pokušava izbjeći play-in.

“Jimmy na neki način radi sporedne zadatke tijekom godine do otprilike travnja”, rekao je Josh Hart. “Onda se počne zaključavati. Siguran sam da će ljudi vidjeti tu manijačku natjecateljsku stranu sad kad je završio sa sporednim zadacima i krenuo s glavnim zadacima.”

Bila je to prva utakmica Knicksa u Kaseya Centru nakon što su eliminirani u šestoj utakmici prošle godine.

I bio je to težak početak.

Nakon dvoboja MVP skandiranja za Brunsona i Butlera u prvim minutama, Knicksi su nakon prve četvrtine gubili 12.