Hokej na ledu | NY Rangersi su uzeli Arizonu u slavlju gola

Hokej U NHL-u, NY Rangersi su u subotu navečer pobijedili Arizona Coyotese s čak 8-5.

Finci su bili uključeni u utrku za bodove kada Matias Maccelli zabio je najtjesniji pogodak Arizone za 2–1 i bio je pred prolazom Logan Cooley Peti gol Arizone na ploči. Bio je označen i kao bacač u istom golu Juuso Välimäki.

Njujorčani Kaapo Kako s druge strane, posluživao je Artemija Panarina U trećoj dionici 7–5 gol. U posljednjoj trećini postignuto je ukupno sedam golova na utakmici.

iz Kolorada Mikko Rantanen imao je tri asistencije kada je Colorado Avalanche pobijedio Nashville Predatorse 7-4. Rantanen je upleten u pozadinu prvog, četvrtog i sedmog gola. Artturi Lehkonen s druge strane, povećao je broj golova Colorada smanjivši rezultat na 4-3 u drugoj trećini.

Carolina Hurricanes su pobijedili Montreal Canadiense, a tim je pobijedio 3-0. Sebastijan Aho zabilježio rezultate 1+1 i Teuvo Teräväinen jedna ulazna točka.

Nashville Kevin Lankinen obranio 35 od 41 udarca svojim golom, a gol Colorada ušao je u igru ​​na polovici susreta. Justus Annunen odbijen sto posto. Ukupno je zaustavio 22 udarca. Annunen je na ledu bila 39 minuta.

Ostali finski stražari Ukko-Pekka Luukkonen bio je na dužnosti kada su se Buffalo Sabres suočili s Toronto Maple Leafsima na svom domaćem ledu. Luukkonen je bio savijen tri puta kada je Toronto pobijedio Buffalo s golovima 3-0. Luukkonen je obranio ukupno 19 puta.

Vratar Ottawa Senatorsa Joonas Korpisalo spriječio svoju momčad u pobjedi kada su Winnipeg Jetsi pali 3–2. Korpisalo je na golu bio punih 60 minuta i primio je 30 udaraca.