Hokej na ledu | NHL zvijezda zaludila navijače svog novog kluba – plijena fotomanipulacija privukla pozornost

Hokej U NHL-u Winnipeg Jetsi su na svom terenu kaznili Anaheim Duckse koje su kanadski domaćini pobijedili rezultatom 6-0.

Vratar Winnipega postao je junak utakmice Laurent Brossoit, koji je već spriječio svoj drugi uzastopni čisti gol. Ukupno je kanadski napadač zaustavio 21 udarac.

Zvijezda napadač koji je ranije ovog mjeseca prešao u Jetse Tyler Toffolpostigao sam prve pogotke u njegovoj novoj momčadi postigavši ​​dva gola. Toffoli je u posljednjem setu utakmice postigao golove u razmaku od tri minute.

Winnipeg je iščupao Toffolija pogotkom u X (bivši Twitter). U ažuriranju pratitelje je zabavila činjenica da je Toffolijev dres na duhovito nespretan način dodan na sliku nekakvim programom za obradu slika.

Fotografija je zapravo iz Toffolijeva vremena s njegovim bivšim klubom, New Jersey Devilsima, jer se logo Devilsa može vidjeti na nogavici hlačica.

Činilo se da su fanovi snimili sliku s humorom.

“To je objektivno najzabavnije mijenjati dres. Savršeno je što to radi račun na društvenim mrežama pravog NHL tima,” napisao je jedan korisnik kao odgovor na ažuriranje.

“Duša me boli”, napisao je drugi uz uplakani emotikon.

Anaheimov finski branič Urho Vaakanainen na ledu je bio nešto manje od 17 minuta, ali je klizalište na kraju napustio bez bodova.

Također Golman Los Angeles Kingsa Cam Talbot izbjegao čisti list. Talbot je imao ukupno 28 obrana kada su Kingsi divljali u Chicagu, gdje su Kalifornijci porazili Blackhawkse 5-0.

Za Talbota je isključenje bilo 31. u NHL karijeri i treće u tekućoj sezoni.

Los Angeles je već bio divlji u prvom setu do vodstva od 4-0. Bio je strijelac večeri Anže Kopitarkoji je završio posljednja dva pogotka prve izmjene.

Alex Laferriere, Pierre-Luc Dubois i Završna očitanja zapečaćena Jordan Spence svaka registrirana ovlasti 1+1.

Prije nedavnog poraza Chicago je dobio dvije uzastopne utakmice, u svakoj od kojih je klub postigao sedam golova. Ove sezone Chicagov broj golova ostao je nula u ukupno deset utakmica.