Gary Neville danas donosi svoju presudu o prikazu Luisa Diaza za Liverpool protiv Man Cityja

Gary Neville pohvalio je Luisa Diaza nakon njegove današnje igre za Liverpool protiv Manchester Cityja.

pružio je energičnu igru ​​protiv prvaka u nedjelju, ali se morao zadovoljiti remijem 1-1.

Nakon što su gubili u prvom poluvremenu zahvaljujući iznimnoj utakmici Cityja, momčad je uzvratila nakon prekida.

izjednačili su stvari s mjesta, a Redsi su nakon toga nastavili stvarati prilike.

propustio tri velike prilike u drugom poluvremenu dok je Liverpool gurao do pobjednika.

I unatoč njegovom nedostatku pribranosti ispred gola danas, vjeruje da je 27-godišnjak bio izuzetan u drugom poluvremenu.

Fotografija Michaela Regana/Getty Images

Neville kaže da je Diaz bio ‘apsolutno nevjerojatan’ protiv Cityja

Govoreći o prijenosu utakmice, Neville je izdvojio Diaza za pohvalu nakon što je Kolumbijac pobijedio i Kylea Walkera i Rodrija niz lijevu stranu.

JOŠ PRIČA IZ LIVERPOOLA

“Pa, trebao je zabiti tri, ali bio je apsolutno nevjerojatan ovo drugo poluvrijeme,” rekao je. “Ne vidiš da mnogi to rade Rodriju i Kyleu Walkeru, 1 na 1, a kamoli 2 na 1.”

“Bio je poput Duracell zečića, Luis Diaz,” Neville je kasnije dodao.

Iako je Diazu danas sigurno nedostajala kvaliteta u posljednjoj trećini, nikad mu ne manjka kada su u pitanju želja i brzina rada.

Čovjek će nedvojbeno biti razočaran nakon što mu se pruže tri velike šanse za pobjedu. Ali bio je stalna prijetnja s lijeve strane i nikada nije bježao od velikih trenutaka.

Današnji rezultat baš i ne koristi nijednoj strani jer Arsenal sada vodi u . Ali mogli biste zamisliti da će se City zadovoljiti bodom, posebno nakon što je u drugom poluvremenu izvukao sreću.

Što se tiče Liverpoola, oni će biti razočarani nakon što nisu uspjeli iskoristiti svoje prilike u drugom poluvremenu. Ipak, ne možete se ne diviti njihovoj igri, pogotovo jer su danas bili bez niza ključnih igrača.