ATP Miami 2024, Sinner-Medvedev polufinale: vrijeme i gdje to vidjeti

Jannik Grešnik u polufinalu, danas petak 29. ožujka, of Miami Masters 1000. Talijanski prvak sučelit će se s Daniilom Medvedev.

Sinner je 27. ožujka stigao do polufinala pobijedivši u dva seta (6-4, 6-2) 23-godišnjeg Čeha Tomasa Machaca, 60. na ljestvici koji je na Floridi eliminirao Rubleva, Murraya i Arnaldija. Južnotirolski tenisač je u meču koji je trajao sat i pol iskoristio priliku za break pri rezultatu 4-3 u prvom setu, dobivenom igrom za nula na svom servisu, dok je u drugom odmah je poveo, stigavši ​​do 5 prema 1 prije nego što je Čehu prepustio posljednji gem na njegov servis, a zatim osvojio drugu meč loptu.

Medvedev je umjesto toga pobijedio Čileanca Nicolasa Jarryja u četvrtfinalu 6-2 7-6 za sat i 41 minutu. “U prvom sam setu igrao dobar tenis, nisam učinio ništa izvanredno: ono što je bilo potrebno za pobjedu”, rekao je Medvedev na konferenciji za novinare. Jarry je od druge, međutim, počeo igrati puno bolje, nadigravanja su postala teška. Servirao je bolje, a na kraju je meč okrenuo samo nekoliko poena u tie-breaku. Uspio je pronaći rješenja, što su učinite prvake”.

Gdje gledati utakmicu na TV-u, vrijeme

Utakmicu, koja je na rasporedu danas u 20 sati, uživo će prenositi Sky Sport na Sky Sport Uno, Sky Sport Tennis i Sky Sport Max, a bit će moguće pratiti i putem prijenosa na NOW i SkyGo.