Aryna Sabalenka pobjeđuje u prvom meču nakon smrti bivšeg dečka. Porazila Paulu Badosu u Miamiju u dva seta

Odjevena u crno, Sabalenka je nakon sat i 23 minute, u meču prekinutom kišom, pobijedila svoju najbolju prijateljicu u krugu, koja je prošla prvo kolo , vratila se u krug nakon godinu i pol.

Aktualnoj pobjednici Australian Opena trebao je break za pobjedu 6-4 u prvom setu, da bi u drugom setu napravila dva breaka na servis protivnice i slavila 6-3.

Bio je to prvi meč 25-godišnje atletičarke iz Bjelorusije nakon vijesti da je njezin bivši dečko, Konstantin Koltsov, .

Bjeloruska tenisačica, koja zauzima 2. mjesto na WTA ljestvici, objavila je u srijedu navečer da je smrt Konstantina Koltsova , otkrivši i da njih dvoje više nisu par.

Smrt bivšeg NHL hokejaša Konstantina Koltsova tretira se kao “očigledno samoubojstvo”, objavila je policija Miami-Dadea u utorak.

U trećem kolu Miami Opena Aryna Sabalenka sastat će se s ukrajinskom atletičarkom Anhelinom Kalinjinom, koja je nadmašila Dankinju Caroline Wozniacki rezultatom 5-7, 7-5, 6-4.