5-7, treće kolo u Miamiju

Jannik Sinner na terenu protiv Nizozemca Tallona Griekspoora u trećem kolu ATP Mastersa 1000 u Miamiju. Plavi, drugi nositelji, uvijek su pobjeđivali u prethodna 3 izravna susreta.

Utakmica

Drugi set

Sinner-Griekspoor 5-7, 3-3 – Grieskpoor doživljava prvi komplicirani trenutak drugog seta: treba mu igra od 12 poena za 3-3.

Sinner-Griekspoor 5-7, 3-2 – Sinner na servisu ide glatko: još jedan as, još jedan gem bez primljenih poena.

Sinner-Griekspoor 5-7, 2-2 – Griekspoor izbjegava probleme u četvrtoj igri i drži servis.

Sinner-Griekspoor 5-7, 2-1 – Injekcija samopouzdanja za plave, koji providonosnu igru ​​stavljaju na nulu uz bonus od asa.

Sinner-Griekspoor 5-7, 1-1 – Griekspoor ide kao vlak, igra na nulu s još jednim asom.

Sinner-Griekspoor 5-7, 1-0 – Sinner se pokušava ponovno pokrenuti. Prva utakmica drugog seta završava zabrinuto. Plavi klizi 0-30, ali se izvlači iz živog pijeska.

Prvi set

Sinner-Griekspoor 5-7 – Sinner ide 0-30, ali ne uspijeva izvršiti zadatak. Griekspoor dolazi do 30-30, a zatim u ključnom trenutku zabija 2 asa koji zatvaraju prvi set: 7-5 u 50′.

Sinner-Griekspoor 5-6 – Kod 15-15, Griekspoor izlazi kao pobjednik iz vrlo teške razmjene od 18 udaraca iu sljedećem poenu prima bis, zaradivši 2 vrlo teške break lopte. Sinner poništava prvi asom, ali podiže bijelu zastavicu na drugi: break i Griekspoor servira za prvi set.

Sinner-Griekspoor 5-5 – Nizozemac igra svoj najbolji tenis: 1, 2, 3 pobjednika i servira se 5-5.

Sinner-Griekspoor 5-4 – Treći gem zaredom nema osvojenih bodova protiv servisa, Sinner vodi.

Sinner-Griekspoor 4-4 – Identičan scenarij za Griekspoora, koji otvara asom i probija se s prvim servisom: igra na nuli.

Sinner-Griekspoor 4-3 – Plavi igrač skuplja treću utakmicu bez poena u 4 izmjene.

Sinner-Griekspoor 3-3 – Griekspoor konstantno pronalazi prvu loptu, garancija relativno mirne igre.

Sinner-Griekspoor 3-2 – Sinner predaje prva 2 poena na servisu, također zahvaljujući dvostrukoj pogrešci, ali izbjegava probleme preuzimajući vodstvo pri rezultatu 3-2.

Sinner-Griekspoor 2-2 – Plavi preuzimaju kontrolu nad igrom uzvratom, Griekspoor je prisiljen veslati i nailazi na poteškoće: 2 break lopte, Nizozemci ih poništavaju i također poništavaju treću priliku s pobjednikom prije izjednačenja rezultata.

Sinner-Griekspoor 2-1 – Sinner ne prima ništa u drugom servis gemu: 4 poena dovoljna su za zatvaranje igre. Griekspoor drži dugu razmjenu, 13 šuteva, ali na kraju promašuje.

Sinner-Griekspoor 1-1 – Nizozemac se drži u razmjenama iako pati od par ubrzanja iz vedra neba: 1-1.

Sinner-Griekspoor 1-0 – Sinner otvara meč s dva asa u uvodnoj igri i drži servis na nuli.