VIDEO Valentin Mihăilă, gol u pobjedi Parme – Još jedan korak prema Serie A

​Parma Calcio slavila je na gostovanju kod FeralpiSala rezultatom 2-1 u etapi broj 30 Serie B.

Valentin Mihaila, ParmaFoto: Marco Canoniero / Uredništvo Shutterstocka / Profimedia

Parma je dobila utakmicu s FeralpiSalom – Dennis Man odigrao je punih 90 minuta

Parma je napravila još jedan korak prema izravnom plasmanu u prvi ešalon talijanskog nogometa.

S Dennisom Manom ​​i Valentinom Mihăilăom u prvih 11, Parma je slavila u gostima rezultatom 2-1 na terenu FeralpiSala.

Mihăilă je otvorio gol u 29. minuti utakmice, na dodavanje Bonnyja, snažnim udarcem iz peterca.

Rumunjskog reprezentativca u 54. minuti zamijenio je Benedyczak.

Domaćin je u 65. minuti preko Dubickasa vratio izjednačenje, ali je Parma tri minute kasnije ponovno povela golom Esteveza.

Konačni rezultat 2-1 i Parma skuplja 65 bodova u Serie B, 8 bodova ispred 2. mjesta.