VIDEO Jannik Sinner, pobjednik ATP turnira u Miamiju

Jannik Sinner osvojio je ATP turnir u Miamiju, nakon što je u dva seta svladao Grigora Dimitrova rezultatom 6-3, 6-1.

Jannik GrešnikFoto: USA TODAY Network / ddp SAD / Profimedia

Jannik Sinner pobijedio je Grigora Dimitrova u finalu Miamija

Jannik Sinner pobjednik je ATP turnira u Miamiju.

Talijan kojeg trenira Darren Cahill napravio je finale iz snova protiv Grigora Dimitrova kojeg je kategorički porazio nakon dvoboja koji je trajao samo 74 minute.

Ovogodišnji prvak na Australian Openu, Sinner je odigrao izvanredan meč i izgubio samo 4 gema.

To je 13. naslov u karijeri za Jannika Sinnera, koji će biti nagrađen s čekom od 1.100.000 dolara i 1.000 ATP bodova za singl rang listu.

Također, nakon ovog trijumfa, Sinner će se popeti na drugo mjesto ATP ljestvice, što mu je najbolji ranking u karijeri.