Momčad Nicolaea Stanciua dramatičan neuspjeh protiv lidera Saudijske Arabije – Asistenciju rumunjskog igrača

Damac je doživio dramatičan neuspjeh na terenu vodećeg Al Hilala, rezultatom 2-1, u etapi broj 24 Prve lige Saudijske Arabije.

Nicholas StanciuFoto: Alex Nicodim/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Damac je meč protiv Al Hilala izgubio u produžetku

Nicolae Stanciu bio je starter u utakmici koju je Damac igrao na terenu Al Hilala, a formacija u kojoj igra rumunjski internacionalac bila je nekoliko sekundi udaljena od dobrog rezultata.

Nakon izjednačenijeg prvog poluvremena, domaćini su uspjeli otvoriti rezultat u 79. minuti zahvaljujući pogotku Al Dawsarija, koji je odlično poslužio Milinković-Savić.

Stanciu je u 86. minuti okršaja krenuo na rampu i odlučno dodao do Antolića koji vraća izjednačenje.

Dvije minute kasnije gosti su bili nadjačani nakon izravnog izbacivanja Al Anazija.

Harisi je ušao na mjesto Stanciua u 90.+2. minuti, a vodeći iz Saudijske Arabije zadao je udarac u nastavku. Michael je odlično ubacio Al Dawsarija i svladao gostujućeg vratara i postavio konačan rezultat.

S ovim rezultatom Al Hilal skuplja 68 bodova i autoritativni je lider u Saudi Pro League. S druge strane, Damac je ostao na 7. mjestu, sa 34 boda.