Dennis Man, još jedan gol za Parmu – Tricolori su postigli impresivnu prekretnicu

Dennis Man zabio je svoj 11. gol ove sezone za Parmu u 2-1 pobjedi svoje momčadi protiv Brescije u 29. kolu Serie B.

Dennis ManFoto: Luca Amedeo Bizzarri/LiveMedia / Shutterstock Editorial / Profimedia

Dennis Man, nagrađen od Parme za 100. utakmicu – Rumunj ponovno zabio

Prije dvoboja Parme i Brescie, završenog rezultatom 2-1 u 29. fazi Serie B, Dennis Man dobio je priznanje za 100 utakmica odigranih u žuto-plavom dresu.

Brescia je u 16. minuti otvorila gol preko Jallowa, a Benedyczak je mogao izjednačiti u 41. minuti, ali je promašio udarac s 11 metara.

Dennis Man povećao je ploču u 52. minuti kada je izjednačio svojim jedanaestim golom ove sezone.

Finale je bilo žestoko, gosti su ostali u nadjačanju nakon isključenja Huarda, a Parma je uspjela postići pogodak u 89. minuti preko Del Prata.

Parma vodi u Serie B sa 62 boda, devet više od sljedećeg Cremonesea i deset ispred Coma.