VIDEO Sveučilište Cluj, dramatične kvalifikacije u polufinalu rumunjskog kupa

​Sveučilište Cluj treća je momčad koja se kvalificirala u polufinale rumunjskog kupa, nakon što je dramatično svladala Hermannstadt rezultatom 1-0, uz pogodak postignut u produžecima.

Ioan Ovidiu SabăuFoto: Flaviu Buboi/NurPhoto / Shutterstock Editorial / Profimedia

Sveučilište Cluj – Hermannstadt 1-0

Formacija trenera Ioana Ovidiua Sabăua je prvu veliku priliku imala u 24. minuti preko Chipciua, a Nistor je 9 minuta kasnije pogodio gredu.

Gosti su također pogodili gredu neposredno prije prodora Ngome.

U drugom poluvremenu prva veća prilika za pogodak dolazi u 74. minuti kada Anselmo promašuje iz idealne pozicije.

Veliku priliku za pogodak propustio je i Anselmo u 90. minuti, ali se iskupio u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je konačno pronašao put do gola.

Tako Transilvanci idu dalje u Kupu, zajedno s Corvinul Hunedoara i FC Voluntari.