VIDEO SuperLiga: Spektakularan remi Sepsija i Farula – Covasneniju poništena dva gola

Sepsi Sfântu Gheorghe i Farul Constanța završili su neriješeno, rezultatom 1-1, utakmicu s dva poništena gola i nekoliko velikih propuštenih prilika, u trećem kolu doigravanja SuperLige.

Svjetionik ConstantaFotografija: Inquam Photos / Alex Nicodim

Sepsi Sfântu Gheorghe – Farul Constanța 1-1, u Superligi

U utakmici na Sfântu Gheorgheu igrači Covasa su prvi put poslali loptu u gol u 40. minuti, ali je Oroianov pogodak poništen VAR-om zbog prekršaja u napadu.

Samo četiri minute kasnije Farul je otvorio gol Louis Munteanusavršenim udarcem s 20 metara.

Dvije minute kasnije gosti su poveli, a izjednačio je Sepsi Pavol Šafrankosa životopisom s ruba malog kvadrata.

U drugom poluvremenu Sepsi je opet pogodio preko Dumitrescua, ali je nakon minuta čekanja VAR arbitraža poništila uspjeh zbog ofsajda.

Louis Munteanu mogao bi postati junak formacije trenera Gicăa Hagija, ali je nakon ozbiljne pogreške Florina Ștefana pucao u Niczulyjev gol.

Rezultat zadržava dvije momčadi na posljednja dva mjesta na ljestvici play-offa Superlige.

Ovdje možete pogledati sažetak utakmice između Sepsija i Farula.